Naše služby

Atlantida celoroční provoz

Plavby nejmodernějšími klimatizovanými a vytápěnými loděmi s pestrou a vysoce kvalitní nabídkou služeb.

Plavba Prahou je dle přání klienta. Panoramatická plavba komorou Mánes k Národnímu divadlu a zpět k Vyšehradu. Plavba Prahou, to je 120 minut mimořádných zážitků a ojedinělých pohledů na nejznámější pražské památky od Karlova mostu, Malé Strany, Hradčan až po Vyšehrad. V průběhu této plavby je podáváno občerstvení formou bufetu dle naší nabídky.

Doporučujeme také plavbu PRAHA – SLAPY a zpět. Tato 37 km dlouhá trasa byla již v minulém století (a nadále je) označována jako královská. I Vy se můžete přesvědčit, že oprávněně. 

Romantické okolí řeky na jih od Prahy, atraktivní proplouvání komor z první poloviny minulého století a podmanivá krása bývalých Svatojánských proudů, povyšují tuto desetihodinovou plavbu na nezapomenutelný zážitek. Tuto nádhernou romantickou plavbu doporučujeme v měsících květen až září.

Vánoce, Silvestr a Nový rok

Speciální nabídka

Každoročně přijíždějí koncem roku do Prahy tisíce turistů, aby zde oslavili nebo přivítali příchod Nového roku. A právě s takovou nabídkou přichází za svými zákazníky naše společnost. Vánoční, silvestrovské i novoroční plavby v luxusně vybavených a příjemně vytápěných lodích, určitě splní Vaše představy o příjemně prožitých chvílích.

Věřte, že přípitek šampaňským, pod oblouky Karlova mostu a nasvíceným panoramatem Hradčan s velkým ohňostrojem bude patřit mezi zážitky, na které se nezapomíná.

Tyto plavby jsou pro naše hosty připraveny od 25. prosince do 5. ledna.

Velikonoce v Praze

Speciální nabídka

V době velikonočních svátků jsou připraveny plavby s pestrou tradiční nabídkou českých jídel a stylovou velikonoční výzdobou. 

Plavby se konají po všechny sváteční velikonoční dny.

Tyrš taneční parník

Speciální nabídka

Počínaje 30. dubnem nabízíme svým zákazníkům, tanečním školám, odborným učilištím tří až pětihodinové plavby na parníku Tyrš s obrátkou pod Vranskou přehradou s hudbou a tancem. U všech nabízených plaveb bez objednávky gastronomického servisu jsou hostům k dispozici restauranty, lodní bary a sluneční paluby. 

Nabízíme široký výběr drobného občerstvení a nápojů všeho druhu.