SLUŽBY

NABÍDKA PLAVEB - CELOROČNÍ PROVOZ

Plavby nejmodernějšími klimatizovanými a vytápěnými loděmi s
pestrou a vysoce kvalitní nabídkou služeb.

Plavba Prahou je dle přání klienta. Panoramatická plavba komorou Mánes k Národnímu divadlu a zpět k Vyšehradu. Plavba Prahou, to je 120 minut mimořádných zážitků a ojedinělých pohledů na nejznámější pražské památky od Karlova mostu, Malé Strany, Hradčan až po Vyšehrad. V průběhu této plavby je podáváno občerstvení formou bufetu dle naší nabídky.

Doporučujeme také plavbu PRAHA – SLAPY a zpět. Tato 37 km dlouhá trasa byla již v minulém století (a nadále je) označována jako královská. I Vy se můžete přesvědčit, že oprávněně. Romantické okolí řeky na jih od Prahy, atraktivní proplouvání komor z první poloviny minulého století a podmanivá krása bývalých Svatojánských proudů, povyšují tuto desetihodinovou plavbu na nezapomenutelný zážitek. Tuto nádhernou romantickou plavbu doporučujeme v měsících květen až září.

NABÍDKA PLAVEB - SPECIÁLNÍ DNY

Silvestr a nový rok

Každoročně přijíždějí koncem roku do Prahy tisíce turistů, aby zde oslavili nebo přivítali příchod Nového roku. A právě s takovou nabídkou přichází za svými zákazníky naše společnost. Vánoční, silvestrovské i novoroční plavby v luxusně vybavených a příjemně vytápěných lodích, určitě splní Vaše představy o příjemně prožitých chvílích. Věřte, že přípitek šampaňským, pod oblouky Karlova mostu a nasvíceným panoramatem Hradčan s velkým ohňostrojem bude patřit mezi zážitky, na které se nezapomíná.

Tyto plavby jsou pro naše hosty připraveny od 25. prosince do 5. ledna.

img
img

Velikonoce v Praze

V době velikonočních svátků jsou připraveny plavby s pestrou tradiční nabídkou českých jídel a stylovou velikonoční výzdobou. Plavby se konají po všechny sváteční velikonoční dny.

Taneční parník

Počínaje 30. dubnem nabízíme svým zákazníkům, tanečním školám, odborným učilištím tří až pětihodinové plavby na parníku Tyrš s obrátkou pod Vranskou přehradou s hudbou a tancem. U všech nabízených plaveb bez objednávky gastronomického servisu jsou hostům k dispozici restauranty, lodní bary a sluneční paluby. Nabízíme široký výběr jídel hotových, minutkových, rybích specialit, nápojů všeho druhu včetně točeného piva. Přijatelné ceny uspokojí každého zákazníka.Copyright © 2014 - 2021 Lodě Bohemia. All rights reserved.